УНІВЕРСИТЕТУ

«З моменту свого заснування 2 вересня 1794 року Одеса завжди була містом вільного духу, де під променями ласкавого південного сонця у цвітінні акацій і п'янкого степового повітря ніколи не вщухали дебати про долю батьківщини.

І не дивно, що саме тут на рейді Одеси підняв свій бунтівний прапор броненосець «Князь Потьомкін-Таврійський», оспіваний у фільмі режисера Сергія Ейзенштейна «Броненосець «Потьомкін», що приніс Одесі світову кінопопулярність.

У грізні роки війни з нацизмом знову ім'я Одеси стало відомим всьому людству завдяки героїчній обороні міста в 1941 році. Майбутнє місто-герой на Чорному морі, показало всьому світу, що протистояння нищівній гітлерівської агресії можливо, а значить, загибель її неминуча.

А скільки чудових та великих імен пов'язаних з нашим містом. І не злічити! Вчені, письменники, музиканти та художники! Нам з вами випала велика честь продовжувати славні традиції легендарного міста. Працюючи з молоддю в університетських аудиторіях і на спортивних майданчиках, виховуючи її для майбутніх звершень на благо коханої Батьківщини, ми ні на хвилину не забуваємо, про наше прекрасне місто, щодня вписуючи в його літопис нові сторінки!

Дорогі одесити, я впевнений, що і надалі ми будемо гідними продовжувачами слави нашого неповторного міста.

З Днем народження, рідна Одеса!», - привітав Почесний громадянин міста Одеси та Одеської області, президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.