НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

У стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася урочиста лінійка з нагоди посвяти першокурсників у студенти. На стадіоні зібралися винуватці свята - першокурсники з деканами, їх батьки, студенти та викладачі, а також безліч почесних гостей, серед яких: народні депутати України, керівництво Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції України в Одеській області, представники судової гілки влади і духовенства.

В цьому році в НУ «ОЮА» вступило 4 тисячі юнаків та дівчат, що є рекордом. Всі вони - майбутні юристи, політологи, соціологи, психологи, журналісти, філологи та IT-спеціалісти, які в майбутньому будуть працювати на благо міста і країни.

Першим першокурсників традиційно привітав президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов:

«За багато років ми вперше набрали таку рекордну кількість студентів першого курсу. Це значуща подія, з чим я хочу всіх нас привітати! Адже наша одеська школа права, наш навчальний заклад, наші випускники цінуються у всьому світі. Тут ми готуємо еліту країни, кращих фахівців. І я впевнений, що всі ті, хто стоять зараз в рядах першокурсників - це майбутнє України.

Зараз ви всі тільки студенти, але кожен з вас, безумовно, знайде свої найголовніші професійні якості саме в стінах цього університету».

З нагоди урочистого святкування виш відвідали безліч почесних гостей, серед яких і перший заступник голови ОДА Борис Волошенко:

«Я хочу сказати, що перебуваючи тут, мене завжди дивує з якою любов'ю готується кожне свято і сьогоднішня подія не є винятком. Радісні обличчя першокурсників, а перед ними широка дорога під назвою «доросле життя», яка буде наповнена не тільки продуктивним навчанням, але і новим життєвим досвідом».

Про свої студентські роки в стінах НУ «ОЮА» згадує і народний депутат України Тетяна Плачкова:

«Коли я була студенткою, Сергій Васильович розповідав нам про свої цілі створити не тільки успішний університет, а й коледжі, школи та інші навчальні заклади. Сьогодні я хочу його привітати з тим, що його мрії реалізувалися і навіть примножилися. Це неймовірна праця, це колосальне вкладення зусиль.

У Сергія Васильовича є відмінна якість - він не тільки робить внесок в нашу освітню систему, в юридичну науку України, а й із задоволенням стежить за всіма досягненнями та успіхами своїх студентів, чому я безмірно рада.

Від імені всіх студентів і випускників Національного університету «Одеська юридична академія» висловлюю величезну подяку за виконану роботу. Мене переповнює гордість!»

Національний університет «Одеська юридична академія» - виш, який не має аналогів в Україні. Університет регулярно відвідують з робочими візитами гості з Європи та США, представники Міністерства освіти і науки України та багато інших. Гості відзначають високий рівень розвитку матеріально-технічної бази, висококваліфікований викладацький склад, а також інновації, що впроваджені в навчальний процес. Варто відзначити, що створений кілька років тому факультет кібербезпеки та інформаційних технологій у 2021 році зробив найбільший набір студентів серед всіх структурних підрозділів Університету. Популярність IT-спеціальності зрозуміла, тому що останнє десятиліття це найбільш затребувана професія на ринку праці.

На урочистому святі поділилися своїми ідеями і цілями на майбутнє навчання і першокурсники:

«Я була тут на профорієнтаційній екскурсії рік тому і саме тоді я вирішила, що буду вступати саме в НУ «ОЮА». Найважливіше, до чого я прагну - це хороші міжнародні програми обміну, які саме цей Університет може мені дати. Я вважаю, що це приголомшливо. Національний університет «Одеська юридична академія» - найкращий серед вищих навчальних закладів Одеси!», - Аріана Кузнєцова, студентка 1 курсу соціально-правового факультету.

Для кожного студента створені найкращі умови навчання, практики та працевлаштування. НУ "ОЮА" підписав понад 30 меморандумів про співпрацю з різними державними органами, міжнародними організаціями та провідними юридичними фірмами. Завдяки цьому наші студенти можуть проходити практику в цих структурах, а пізніше - працевлаштуватися до них.

Батьки першокурсників не залишилися в стороні і розповіли про свої враження з приводу вступу до НУ «ОЮА»:

«Я сама - випускниця цього навчального закладу. І, звичайно ж, своїх дочок я відправляю по своєму шляху. Цей виш дає велику путівку в життя. Потрібно просто правильно цінувати свої здібності і прагнути до кращого. У нашій родині навіть не стояв інший вибір, ми хотіли вчитися саме тут», - Світлана Каширіна, мама студенток НУ «ОЮА».

Тепер новоспечених першокурсників Національного університету «Одеська юридична академія» чекає нова, незабутня пора студентства. Бажаємо хлопцям і дівчатам удачі, натхнення і завзяття для досягнень нових висот.