УНІВЕРСИТЕТУ

20 вересня в Україні і в усьому світі відзначають Міжнародний день Студентського спорту!

У цей день спортивному комплексі Національного університету "Одеська юридична академія" зібралися студенти майже всіх навчальних закладів вищої освіти міста для участі в заході, присвяченому Міжнародному дню студентського спорту.

Намальовані на футбольному полі олімпійські кільця прикрасили наш стадіон, музика сприяла прекрасного настрою учасників фізкультурно-оздоровчого заходу.

Зі словами привітання до учасників і уболівальників звернувся начальник Одеського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Петрович Тулунжі. Всіх учасників і гостей свята привітала старший викладач кафедри фізичного виховання НУ ОЮА Антіпова Жанна Ігорівна.

На трибуні зібралися гості свята:

Щетніков ІРИНА - чемпіонка та рекордсменка світу, дворазова бронзова призерка параолімпійських ігор з кульової стрільби, студентка університету ім. І І Мечнікоа.

Верещук ІРИНА МИКОЛАЇВНА - начальник Одеського обласного відділення Комітету фізичного виховати і спорту Міністерства освіти і науки України.

Степаненко СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - голова ради ректорів Заведея вищої освіти Одеської обдасть. Ректор Одеського державного екологічного університету.

ДІДІШКО Йосип Йосипович - голова ради діректоррв закладів фахавоі передвіщоі ОСВІТИ в Одеській області та інші.

Випущені різнокольорові кульки, проведена активна загальна розминка під керівництвом студентки 1 курсу ФППС НУ ОЮА, Смирнової Марії - майстри спорту з худоественной гімнастики; в кінці - пробіжка на чолі з Олександром Тулунжі, надовго залишаться в пам'яті всіх присутніх на стадіоні гостей і глядачів.

Головною метою даного заходу є пропаганда здорового способу життя та залучення до занять фізичною культурою і спортом всю студентську молодь міста.

Господиня свята - завідуюча кафедри фізичного виховання Барсукова Тетяна Олександрівна нагороджена пам'ятним сертифікатом, а студенти НУ ОЮА в прекрасному настрої з посмішкою зробили пам'ятне фото з нею.