НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

У рамках проекту CRIMHUM 598471-EPP-1-2018-1-AT-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини», для проведення внутрішнього та зовнішнього оцінювання вказаного проекту, поширення позитивного досвіду та напрацювань, здобутих в рамках проекту, з 26 по 30 вересня 2021 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулась Перша Літня Школа.

У Літній Школі прийняли участь професор Грацького університету Томас Крюсман та доктор юридичних наук Ніна Кайзер, професор Університету Екс-Марсель Філіп Бонфілс та доктор юридичних наук Фредеріко Альберназ; суддя Верховного суду Литви Габрієле Юодкайте­Гранскіенє, професор Вільнюского університету Андрій Горбатков. Від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого лекцію презентували професор Оксана Капліна та доценти Ануш Туманянц та Андрій Лапкин, Львівський національний університет імені Івана Франка представила заступник декана юридичного факультету Марта Мочульська та доцент Ольга Денькович.

29 вересня завідувач кафедри іноземних мов №1 Юлія Юлінецька презентувала учасникам школи словник юридичних термінів. Професор кафедри кримінального права Вячеслав Туляков виступив з лекцією про принцип законності у динаміці рішень ЄСПЛ.

Учасники Школи від Білоруського державного університету та Гродненського державного університету імені Янки Купали приймали участь за допомогою онлайн-платформи ZOOM.