УНІВЕРСИТЕТУ

Національним університетом «Одеська юридична академія» в вересні 2021 року було укладено договір про співпрацю з Балтійської Міжнародної Академією, обговорення і підготовка якого тривали останні роки.

Балтійська Міжнародна Академія - найбільший недержавний вищий навчальний заклад в країнах Балтії і Північної Європи, який отримав позитивну оцінку від міжнародних експертів, а також безстрокову акредитацію. Академія має університетську хартію ERASMUS, в рамках якої підписано понад 100 договорів про співпрацю між університетами ЄС.

Договір, підписаний Сергієм Васильовичем Ківаловим і Станіславом Анатолійовичем Бука передбачає співпрацю Університетів за наступними напрямками:

- проведення науково-практичних досліджень;

- розробка методичних матеріалів;

- обмін студентами,

- обмін навчально-методичним забезпеченням;

- практична реалізація наявних наукових напрацювань освітніх установ в області інноваційної діяльності, конкурентної політики та суміжних областях та інше.

Детальніше про Договір