УНІВЕРСИТЕТУ

У Національному університеті «Одеська юридична академія» реалізується чимало спільних проектів факультетів, кафедр, наукової бібліотеки нашого університету, які розширють інформаційні горизонти учасників заходів, розкриваючи їх творчий та дослідницький потенціал.

У співпраці зі старшим викладачем кафедри прикладної лінгвістики НУ ОЮА О. В. Занько фахівці наукової бібліотеки НУ ОЮА (С. О. Фоміна, Н. К. Ускова, А. В. Таляр) в межах роботи вже традиційної Літературної вітальні провели онлайн-зустрічі з членами літературного гуртка «Південна Ліра», яка була присвячена 150-річчю з дня народження Василя Стефаника.

В своїх доповідях студенти факультету журналістики говорили про непересічний вплив відомого письменника як на процес становлення української літератури, так і на розвиток тогочасного суспільства в цілому. Відмічався вплив творчості В. Стефаника на інтеграцію української мови у європейський мовний постір, розширення культурних взаємозв’язків.

Для ознайомлення гостям Літературної вітальні були запропоновані віртуальна виставка та вікторина про життєвий і творчий шлях В. Стефаника https://www.youtube.com/channel/UC-RIHCMXVT0LMV0E27Lep0w , експозиція видань письменника з фонду НБ НУ ОЮА, підготовлені бібліотечними фахівцями.