УНІВЕРСИТЕТУ

8 жовтня - значуща дата для кожного юриста. І це неспроста, адже в цей день всі представники правових професій відзначають своє свято - День юриста, який об'єднує всіх, хто стоїть на захисті конституційних прав і свобод людини, сприяє розбудові демократичної та правової держави.

Національний університет "Одеська юридична академія" щорічно влаштовує урочисте святкування з нагоди цієї важливої ​​події. Так, в актовому залі Alma-mater зібралися професори, викладачі, студенти та керівництво Університету. Привітати великий колектив НУ "ОЮА" з професійним святом прийшли й почесні гості: представники законодавчої, правоохоронної, виконавчої, судової гілок влади, а також духовенство.

Традиційно перше вітальне слово було дано Президенту Національного університету "Одеська юридична академія":

"Я хочу сказати, що 8 жовтня - це не проста дата і її вибрали для святкування Дня юриста по ряду важливих причин, в тому числі історичних. Наприклад, в цей день 1016 року великий князь Ярослав Мудрий прийняв найважливіший звід законів" Руська правда ".

З того часу наша країна пройшла через великий етап змін. Зараз Україна - це правова, демократична держава. І ми, представники правових професій, повинні стояти на захисті правових інтересів нашої країни та громадян. Професія юрист - це горде звання! ".

Не залишили без привітань колектив Національного університету "Одеська юридична академія" та багато почесних гостей, серед яких депутат Верховної ради України VIII скликання Миколай Скорик:

"Національний університет" Одеська юридична академія "- найважливіший центр юридичної освіти. Ні для кого не секрет, що це флагман серед українських вищих навчальних закладів. Я бажаю цьому Університету процвітання на довгі, довгі роки! Зі святом!".

"Від імені всього Одеської обласної ради та від себе особисто хочу привітати вас з Днем юриста. Нещодавно ми відзначили 30-річчя з дня української незалежності та відтоді наша країна активно розвивається в правовому, демократичному векторі. Варто підкреслити важливу роль юристів в цьому.

Я глибоко ціную і поважаю роботу викладачів НУ "ОЮА" за те, що ростять тут висококваліфікованих фахівців, в яких так потребує наша держава, особливо в такий нелегкий час ",

- Григорій Діденко, голова Одеської обласної ради.

З нагоди Дня юриста за вагомий внесок у розвиток юридичної науки і освіти членам професорсько-викладацького складу, а також студентам вручили почесні нагороди і грамоти від Одеської обласної держадміністрації, Одеської обласної ради, Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Ради представників вищих навчальних закладів та наукових установ, Союзу юристів України, Національної асоціації адвокатів України, а також грамоти Митрополита Київського і всієї України, Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, ордена Святої мучениці Тетяни I і II ступеня, іменні годинники, почесні грамоти та подяки Президента НУ «ОЮА».

Але не одними привітаннями та подарунками обмежилося святкування Дня юриста в НУ "ОЮА". Присутні в залі змогли насолодитися яскравим і барвистим концертом, який був організований студентами Університету.

Національний університет "Одеська юридична академія" щиро вітає всіх з Днем юриста. Нехай ніколи не спливає ваш професіоналізм до справи, якій ви присвятили своє життя. Зі святом!