НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

З робочим візитом до Національного університету «Одеська юридична академія» завітав заступник міністра юстиції Віталій Василик. На минулих вихідних він ознайомився з особливостями вишу та поділився своїми враженнями від побаченого:

«У Міністерства юстиції є також у підпорядкуванні вищій навчальний заклад, який перебуває в періоді трансформації. І тому моя основна ціль – переймання досвіду зразкових університетів, що виділяються своїм новаторством серед інших навчальних закладів. Я знав, що тут працюють досвідчені фахівці і мені цікаво було з цими людьми поспілкуватися.

Я можу поаплодувати всьому тому, що створено в стінах Університету, побажати звершень та нових досягнень, а також гарних студентів, які б продовжували розвивати Одеську школу права», Віталій Василик, заступник міністра юстиції України.

Для Віталія Василика була проведена екскурсія по Університету. Таким чином, заступник міністра міг більш детально познайомитися з сучасною інфраструктурою та унікальною матеріально-технічною базою НУ «ОЮА». Відвідав найбільшу студентську та наукову бібліотеку в Україні, побував у Музеї рідкісної книги, випробував на собі новітній детектор брехні у центрі тестування на поліграфі, а також ознайомився з Музеєм зброї та самостійно постріляв з автомата у тирі.

Заступник міністра був приємно вражений:

«Я знаю як складно побудувати такий великий заклад та знаю які зусилля потрібно прикласти, щоб зробити його успішним. Сьогодні я побачив багато цікавих та корисних речей. Видно, що для Сергія Васильовича, президента НУ «ОЮА», цей Університет – справа всього життя. Це відчувається. Бажаю йому та викладачам вишу лише помножувати свої досягнення у цьому плані. Я вірю, що все в них вийде!».

Загалом, Віталій Василик високо оцінив матеріально-технічну базу НУ «ОЮА» та можливості для навчання майбутніх професійних кадрів. Сподіваємося, що у майбутньому ми продовжимо співпрацювати та обмінюватися досвідом з Міністерством юстиції України, задля покращення української системи освіти.