НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

В рамках співпраці Національного університету «Одеська юридична академія» з Інститутом Європи Цюріхського університету (Швейцарія) з 4 по 22 жовтня 2021 року було організовано інтенсивний навчальний курс з Європейської інтеграції, центральною темою якого стала реалізація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

В якості експертів були запрошені провідні співробітники Інституту Європи Цюріхського університету – проф., доктор права Андреас Кєллєрхальс, Тобіас Баумгартнер, Надія Вязанкіна (випускниця Національного університету «Одеська юридична академія» 2010 року), Майкл Майєр, Лаура Зіліо.

Студенти, аспіранти та молоді викладачі Національного університету «Одеська юридична академія» отримали можливість удосконалити свої знання історії європейської інтеграції, ознайомитись з сучасними тенденціями її розвитку, поглибити знання в окремих галузях законодавства Європейського Союзу. Особливий акцент в рамках курсу був зроблений на аналіз особливостей імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Незважаючи на коронавірусні обмеження, програму курсу успішно опанували понад 20 студентів, аспірантів і молодих викладачів Національного університету «Одеська юридична академія».

За результатами фінального тесту Інститут Європи Цюріхського університету в 2021/2022 навчальному році організує навчальний візит до Швейцарії для кращих слухачів курсу з числа студентів Національного університету «Одеська юридична академія».