УНІВЕРСИТЕТУ

22-го жовтня таємним голосуванням пленум Верховного суду обрав нового голову - секретаря Великої палати Верховного суду, суддю Всеволода Князєва. Він займе цю посаду першого грудня, коли завершиться каденція нинішньої голови Валентини Данішевської. На пленумі були присутні 169 суддів Верховного суду, 163 бюлетені були визнані дійсними. 9 суддів не підтримали жодного з трьох кандидатів на пост голови суду. На підтримку кандидатури Всеволода Князєва на пост голови проголосували 98 суддів. Водночас за суддю Касаційного Господарського суду в складі Верховного суду Володимира Погребняка свої голоси віддали 49 суддів, за суддю Верховного суду в складі Касаційного цивільного суду Олега Ткачука - 7 суддів. Таким чином, більшістю пленум обрав новим головою суду Всеволода Князєва.

Випускник Національного університету «Одеська юридична академія» Всеволод Князєв у 2017 році разом з колегами, тільки після обрання суддів Верховного Суду, побував в рідному ЗВО. Тоді Національний університет «Одеська юридична академія» став одним з перших ЗВО, які прийняли  естафету всеукраїнських зустрічей суддів Верховного Суду з провідними закладами країни на тему «Верховний Суд - нова філософія судової влади». У той час Всеволод Князєв відвідав виш разом з суддями Верховного Суду, для яких НУ «ОЮА» є Alma Mater, що дала путівку в життя, до найвищих і відповідальних професійних позицій - серед них були Тетяна Анцупова, Єгор Краснов і Олена Білоконь. Відзначимо, що Всеволод Князєв тоді вперше відвідав рідний університет після отримання диплома. Він з теплотою згадував роки, проведені в Академії, з вдячністю відгукувався про професорсько-викладацький склад вишу і його керівництво.

Всеволод Князєв тоді зазначив:

«Наш ВНЗ дав мені глибокі знання, вміння обробляти матеріал, працювати над собою і, звичайно ж, я дуже вдячний нашому навчальному закладу за те, що ось саме базис, основи юридичних знань і вміння працювати були закладені саме тут. Дуже тепло керівництво вишу нас прийняло. Сьогодні вдруге в житті я потиснув руку пануі Ківалову, перший раз, коли він вручав мені диплом і ось сьогодні є така можливість ще раз повернутися до цього, ближче з ним поспілкуватися. Дійсно, дуже гідна людина. Спасибі йому за організацію такого потрібного заходу».

У своєму привітанні Всеволода Князєва з вступом в таку відповідальну і важливу посаду, президент НУ «ОЮА» Сергій Ківалов зазначив: Одеська школа права в черговий раз довела, що є кузнею справжніх професіоналів юриспруденції. Очолювати Верховний Суд - величезна відповідальність. Людину без належного досвіду роботи в судовій галузі, знань, порядності просто не оберуть.

«Сьогодні історичний день для всієї юридичної спільноти України, для судової системи нашої країни й, особливо, - для Одеської школи права.

22 жовтня Пленум Верховного Суду обрав нового голову. Ним став один з найяскравіших випускників Національного університету «Одеська юридична академія» Всеволод Князєв.

Декілька років тому в стінах нашого університету проходила зустріч-дискусія новообраних суддів Верховного Суду зі студентами, журналістами, представниками громадських організацій в рамках проєкту «Спасибі, Alma Mater! Чесний суд, корінням зі студентства». Серед переможців першого публічного конкурсу до Верховного Суду був Всеволод Князєв, а також Тетяна Анцупова, Єгор Краснов і багато інших. І, що особливо важливо, для кожного з них Національний університет «Одеська юридична академія» - рідна Alma Mater.

Всеволод Сергійович Князєв закінчив Одеську юридичну академію у 2002 році за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. Так почався стрімкий кар'єрний ріст нашого талановитого випускника. Ми пишаємося, дивлячись сьогодні, як вчорашні наші студенти, аспіранти займають найвищі позиції, стають суддями Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду і гідно представляють рідний університет в юридичній сфері.

Голова Верховного Суду - дуже почесна і відповідальна посада.

І весь багатотисячний колектив нашого ЗВО пишається Вами, Всеволоде Сергійовичу, адже багатство університету - його випускники.

Результати Вашої діяльності заслуговують найвищої оцінки. Я б хотів побажати Вам незмінних успіхів у виконанні обов'язків на цьому відповідальному і високому посту!

Нехай постійними супутниками Вашої роботи будуть професійні перемоги, повага суспільства і вагомі досягнення! Я впевнений, що своєю подальшою роботою Ви зможете змінити країну на краще, зробити багато для побудови дійсно сильної і демократичної держави!

Бажаю Вам неухильного руху вперед, підтримки близьких і колег!

Я впевнений, що грамотний підхід до справи, високий авторитет і далекоглядність дозволять Вам приймати зважені й найсправедливіші рішення!», - привітав з обранням Всеволода Князєва президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

Відзначимо, що сьогодні Національний університет «Одеська юридична академія» є справжньою кузнею кадрів для Генеральної прокуратури України, Національної поліції, Державного бюро розслідувань, інших силових структур, а також Міністерства юстиції України та судової системи. Сотні випускників НУ «ОЮА» займають вищі державні посади й прославляють Одеську школу права по всьому світу.