УНІВЕРСИТЕТУ

«Міжнародний день студента об'єднує усі покоління учнівської молоді: і справжніх, і колишніх студентів; і тих, що навчаються, і тих, хто вчить.

Студентські роки – найяскравіші та незабутні в житті людини. Це час, коли перед нашою молоддю відкрито всі шляхи. Це пошук нових знань, сплеск творчої енергії. Але щоб реалізуватися, потрібно багато вчитися, наполегливо працювати та йти до своєї мети.

На нинішніх студентів покладаються великі надії. Від них залежить, якою буде наша країна та наше місто завтра, через 10 та через 30 років.

Одеса – не лише культурно-історичний, а й освітній центр України, куди приїжджають за знаннями тисячі молодих людей з різних куточків країни. Саме за процвітання наук та мистецтв Одесу називають Південною Пальмірою.

Ні для кого не секрет, що лідерами у всеукраїнських рейтингах та конкурсах є наші виші – Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет. Високий рівень освіти та гарантоване працевлаштування після закінчення вишів забезпечують молодим людям ясне майбутнє та перспективи.

Хочу побажати всім студентам успішно проходити крізь нетрі сесій, іспитів та заліків. Бажаю бути максимально цілеспрямованими на шляху отримання знань, які будуть потрібні в професії молодому фахівцю, в просуванні кар'єрними сходами. І нехай їхній шлях до своїх мрій і цілей не буде тернистим!

Великих звершень та перемог у майбутньому!», – привітав студентів президент Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету, академік Сергій Ківалов.