НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

17 листопада вперше у НУ «ОЮА» відбувся захист курсових робіт у форматі постерної сесії (Research Poster Session).

У новому форматі захисту курсових робіт взяли участь студенти-філологи факультету ЦГЮ. Її провела завідувачка кафедри іноземних мов №1 доцент Юлинецька Юлія Василівна та члени комісії: доцент Варєшкіна Наталія Володимирівна, доцент Капінус Олена Леонідівна.

Однією з важливих навичок академічної діяльності є вміння представити результати свого дослідження.

Постерні сесії досить поширені у міжнародній академічній практиці. Постер має низку переваг: доповідач не обмежений вузьким регламентом усної презентації, інтерактивний режим дозволяє вибирати різні траєкторії викладу змісту в залежності від питань, що задають слухачі. Особливість постера в тому, що він є проміжною формою між статтею та презентацією: до нього можна включити набагато більше інформації, ніж у звичайну презентацію, та більше ілюстративного матеріалу, ніж це вважається доречним у друкованому виданні. Безперечними перевагами постерного формату є можливість колективного обговорення робіт.

Постерна сесія дозволила навчити студентів викладати зміст робіт коротко та інформативно, виділяючи найважливіше, представляти результати у наочному вигляді та взаємодіяти з аудиторією.

Викладачі кафедри іноземних мов №1 та студенти обговорили варіанти організації змісту та оформлення постерів, специфіку оцінювання робіт, а також можливість такого формату захисту курсових робіт у різних дисциплінах