УНІВЕРСИТЕТУ

Модуль «Комплексний підхід Європейського Союзу до безпеки: протидія загрозам, створення міцної екосистеми безпеки» (‘The EU’s Comprehensive Approach to Security: Tackling Evolving Threats, Building a Strong Security Ecosystem’) отримав високі оцінки експертів та був визнаний одним з переможців конкурсу, який проводився програмою Еразмус+ Європейської Комісії. Проект буде спільно реалізовуватись кафедрою журналістики та кафедрою морського та митного права Національного університету «Одеська юридична академія». Як пояснила лідер модулю професор кафедри журналістики Тетяна Маляренко, серцевиною модулю є інноваційний навчальний курс з Європейської безпеки, який буде спільно викладатись англійською мовою для студентів магістратури «Міжнародна журналістика» та «Публічне управління та врядування» професорсько-викладацьким складом кафедр журналістики і морського та митного права.

Кафедра журналістики є відповідальною за викладання тем, пов’язаних з теоретичними засадами Європейської безпеки, підходом ЄС до вирішення конфліктів, інформаційною безпекою, а кафедра морського та митного права – за викладання тем, пов’язаних з безпекою кордонів, екологічною безпекою, морською безпекою, тощо. Для викладання також будуть залучені провідні міжнародні експерти з Університету Бірмінгема, Великобританія, Університету Упсали, Швеція та Університету Катанії, Італія.

Інформація: Програма імені Жана Моне – ініціатива Європейського Союзу, започаткована у 1990 році з метою пропагування  європейської ідеї (ідеї Об’єднаної Європи) та поширення європейських студій  в Європі та на інших континентах.