НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Національний університет «Одеська юридична академія» став одним із 200 закладів вищої освіти, якому було надано безкоштовний тестовий доступ до 12 баз даних EBSCO. Тож до 31 грудня 2021 року кожен із зацікавлених у пошуку корисної інформації може скористатись наданою можливістю !

Компанією EBSCO Information Services було проведено серію ознайомчих вебінарів для українських вчених та дослідників. Учасники вебінарів мали змогу отримати інформацію про наявні ресурси платформи EBSCO, а саме: дізналися, як здійснювати пошук необхідної інформації, цитувати статті, зберігати їх у обліковому записі Google Drive, експортувати метадані в Zotero  або Mendeley, та які переваги дає використання облікового запису My EBSCOhost.

Докладну інформацію щодо користування можна переглянути за посиланням: http://surl.li/auvas .

EBSCO представляє пакет 12 баз даних, які охоплюють широкий спектр академічних тем від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології. Користувачі платформи EBSCO мають можливість пошуку повнотекстових, рецензованих статей наукових журналів, довідників та інших публікацій з різних наукових дисциплін.

Скористайтесь можливостями пошуку і преходьте за посиланням EBSCO в локальній мережі університету.

Щоб отримати дані для входу (пароль/логін) необхідно заповнити Google форму за наступним посиланням: http://surl.li/atuid