НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

14 грудня 2021 р. у Центрі підготовки магістрів публічної служби та професійних суддів Національного університету «Одеська юридична академія» відбулось одразу декілька заходів екзаменаційного характеру.

Разом із своїми колегами з інших 34 міст України магістри другого року навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» складали апробаційний єдиний державний кваліфікаційний іспит. На комп’ютерне тестування було виділено 180 хвилин, упродовж яких магістри відповіли на 150 запитань. В аудиторії університету були присутні технічний співробітник закладу, медичний працівник і незалежні спостерігачі, головним завданням яких був контроль проведення ЄДКІ. Як зазначив здобувач вищої освіти другого курсу заочної форми навчання Кугай Андрій Андрійович, який складав ЄДКІ: «Більшість завдань були досить простими та зрозумілими. Для відповіді було достатньо знань, які ми отримали протягом програми». У наступному році освітня програма «Публічне управління та адміністрування» буде оновлена, щоб  зробити здобувачів більш підготовленими для складання ЄДКІ.

Іншою важливою подією у Центрі підготовки магістрів публічної служби та професійних суддів стало складання державного іспиту магістрами 081 «Право», який проводився у складі комісії за участю директора Центру підготовки магістрів публічної служби та професійних суддів, д.політ.наук, професора Вітмана К.М., начальника Міжрегіонального Управління Національного Агенства України з питань державної служби в Одеській Миколаївській та Херсонській областях Мельника В.І та викладачів кафедр. Іспит відвідав ректор Національного університету «Одеська юридична академія» к.ю.наук, професор Віктор Євстафійович Загородній, який задавав запитання здобувачам та приймав участь у дискусії.