НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

«Озираючись назад, можу сказати, що нашій команді вдалося чимало. Головне, це успіхи та темпи розвитку наших освітніх закладів, які, незважаючи на складну у всіх сенсах ситуацію, політичну, економічну, епідеміологічну, вдалося не знизити, а навіть наростити.

Наприкінці року Національний університет «Одеська юридична академія» грандіозно відсвяткував своє 24-річчя. Отже, наступний рік стане ювілейним для провідного правового вишу країни. І ми маємо намір ознаменувати цю дату новими перемогами та здобутками.

Ні, ми на них не чекаємо, як манни небесної. За всіма нашими перемогами стоїть щоденна робота та зусилля.

Вперше в історії Міжнародний гуманітарний університет отримав державне замовлення на підготовку майбутніх спеціалістів та очолив рейтинг приватних вишів із набору студентів на бюджетну форму навчання.

Радує своїми вражаючими результатами Міжнародна академічна школа Одеса, що відчинила свої двері лише у вересні 2020 року. Школа майбутнього цілком виправдовує свою гучну назву.

Так, крок за кроком сьогодні ми закладаємо основи успіхів завтрашнього дня.

Любі друзі! Незабаром стрілки годинника сповіщають, що Новий рік на порозі. Яким він буде? Хочеться вірити, що мирним та благополучним!

Я хочу побажати всім здоров'я та миру, удачі та кохання, сімейного тепла та достатку!

Нехай Новий рік буде наповнений щасливими подіями, добрими зустрічами та позитивними емоціями!

З новим роком!» – привітав президент Національного університету "Одеська юридична академія" та Міжнародного гуманітарного університету, почесний громадянин міста Одеса Сергій Ківалов.