УНІВЕРСИТЕТУ

«Настає одне з найголовніших свят для всіх православних вірян – Різдво Христове!

Понад дві тисячі років тому ангели Господні сповістили людям велику радість – Діва Марія народила у світ Богонемовля, Спасителя людства, що викупив гріхи всіх людей. І сьогодні Вифлеємська зірка, що сповіщає про народження Сина Божого, є символом надії на краще.

Минають століття, змінюється світ, але так само незмінні вічні духовні та моральні цінності, які уособлює свято Різдва Христового. Це любов до ближніх, милосердя, співчуття.

Непохитна віра в Господа і духовна опора допомагають подолати всі випробування. З усіма труднощами можна впоратися, якщо в сім'ї панують повага, розуміння та любов.

Нехай у ваших будинках, дорогі друзі, буде мир, а в серцях – добро. І нехай для кожного з вас цими днями здійсниться довгоочікуване різдвяне диво.

Нумо ділитися теплом, турботою та увагою з тими, хто цього потребує!

Щиро бажаю вам провести це свято у колі сім'ї та найближчих!

Зі святом Світлого Різдва Христового!» – привітав православних вірян почесний громадянин міста Одеси, президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Сергій Ківалов.