УНІВЕРСИТЕТУ

«Особливе місце у переліку церковних свят січня займає День пам'яті Святої мучениці Тетяни.

Християнська мучениця Тетяна жила в Римі в II-III століттях за правління імператора Олександра Северуса. На той час ще панувало язичництво, а християни зазнавали гонінь. Дівчина із знатної римської сім'ї, за сповідання віри в Христа, була схоплена і схильна до численних тортур. Її намагалися змусити зректися Христа і принести язичницьку жертву. Але Тетяна вважала за краще загинути за святу віру. За такий подвиг Тетяні була поставлена в лику святих мучеників.

У народі ж Святу Тетяну вважають покровителькою та захисницею студентів та викладачів.

Про таку незвичайну допомогу святій знають парафіяни нашого студентського храму Святої мучениці Тетяни, збудованого при Національному університеті «Одеська юридична академія». Серед них багато наших студентів, які приходять до церкви у свята та будні.

Я вітаю всіх Тетян з Днем Ангела та хочу побажати всім одеситам здоров'я та сил для здійснення добрих справ!

Миру, благополуччя та милосердя!

Зі святом!», - привітав студентів почесний громадянин міста Одеси, президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.