УНІВЕРСИТЕТУ

"Чудовий новий світ? Майбутнє міжнародних відносин після COVID-19 та війни в Україні" – такою темою була професійна дискусія з членами виконавчого комітету Світової асоціації директорів шкіл міжнародного права (APSIA): президентом APSIA Джимом Левінсоном, директором Джексонського інституту глобальних відносин Єльського університету, Марією Арансасу Гонсалес Лайя, деканкою Школи міжнародних відносин Сайенсес По, Паріж, а також ректором Університету IE та деканом Школи глобальних та громадських відносин Мануелєм Мунісом, Мадрід.  Дискусія була зосереджена не лише на прогнозах Хакслі щодо права та технологій, а й на майбутньому міжнародних відносин після двох років глобальної пандемії та нещодавнього вторгнення Росії в Україну.

Як змінюється сфера міжнародних відносин з огляду на низку несподіваних глобальних криз з початку ХХІ ст?  Чого нам очікувати в найближчі місяці, роки, десятиліття? На сесії  було розглянуто проблеми міжнародних відносин в Об’єднаній Європі, наслідки війни в Україні для світу та належні шляхи нейтралізації агресії РФ.

В  обговоренні  питань відповідальності посадових осіб РФ за агресію та геноцид проти України завдяки дружньому запрошенню Школи глобальних та громадських відносин  Університету IE прийняв участь проректор з міжнародних зв’язків Національного університету "Одеська юридична академія" професор В’ячеслав Туляков.  Це підкреслює значущість здобутків Одеської школи права та визнання її досягнень.