УНІВЕРСИТЕТУ

Сьогодні свій День народження святкує президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік, Заслужений юрист України Сергій Ківалов.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров‘я, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань!

Завдяки Вашим титанічним зусиллям країна щороку поповнюється професіоналами високого класу, які своєю діяльністю приносять користь нашому суспільству, а кожен науково-педагогічний працівник має усі можливості для наукових звершень та кар’єрного зростання. Багатьом поколінням Ви вже подарували щасливий квиток в успішне професійне життя!

Нехай Ваше серце зігрівається любов’ю та турботою близьких. Хай вдома панують мир та затишок, а на життєвому шляху зустрічаються добрі люди, які допомагатимуть реалізовувати плани та втілювати мрії!