УНІВЕРСИТЕТУ

Проректор з міжнародних зв'язків Вячеслав  Туляков зустрівся з працівниками та студентами IE University School of International and Рublic Аffairs, що розташована у Сеговії,  Іспанія.

Під час зустрічі професор Туляков розглянув наявність у держави  права на саморуйнування в контексті сучасної агресивної імперської політики РФ. Були розглянуті питання міжнародних санкцій, введених проти РФ, і відповідь  на них з боку держави-агресора. Проблема розвитку позитивних обов'язків міжнародної спільноти реагувати на акти агресії і насильства, негуманного поводження  і зловживання правом шляхом формування нової міжнародної системи безпеки, стала предметом дискусії.

З початку війни продовжується зміцнення міжнародної кооперації Національного університету "Одеська юридична академія", популяризація Одеської школи права серед європейських закладів вищої освіти та у науковому середовищі.