НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Усього п'ять українських вузів увійшли до світового освітнього рейтингу Times Higher Education Impact. Лідируючі позиції у ТОП-400 університетів світу за показником впливу на світ, юстицію та формування державних інститутів зайняв Національний університет «Одеська юридична академія». Рейтинг також містить НУ "Львівська політехніка" та ін.

«Міжнародне визнання, якого досяг Національний університет «Одеська юридична академія», – це заслуга всього багатотисячного колективу. Майже чверть століття тому ми створювали наш вищий навчальний заклад «з нуля» і лише завдяки командній роботі змогли досягти таких високих результатів. Гордість інституту – наші випускники, які зараз очолюють Верховний Суд, є суддями Вищого антикорупційного суду, Верховного Суду, керують адвокатськими об'єднаннями в США, стали успішними нотаріусами, які побудували кар'єру в правоохоронних органах. Наш девіз – бути на кілька кроків попереду. Ми неухильно дотримуємося цього принципу і постійно розвиваємо університет, впроваджуючи нові технології, відкриваючи потрібні спеціальності, модернізуючи матеріально-технічну та спортивну бази.

У воєнний час сфера освіти зазнає певних труднощів, але адміністрація, викладачі, співробітники та студенти вишу гідно з ними справляються, забезпечуючи безперервний навчальний процес. Адже наша країна потребує молодих грамотних фахівців, які вже скоро відновлюватимуть Україну та прийматимуть найважливіші рішення у житті держави», – прокоментував президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

Національний університет «Одеська юридична академія» заслужено називають флагманом у сфері вищої освіти України. Щороку до вишу вступає вчитися рекордна кількість абітурієнтів з усіх куточків країни. Молодь приваблює не лише сучасна інфраструктура, а й внутрішній зміст – сильний професорсько-викладацький склад. Серед викладачів вишу – практикуючі судді, адвокати, які діляться своїм досвідом із студентами.

Університет дбає про працевлаштування кожного випускника, попри те, що такі зобов'язання з закладів вищої освіти в нашій країні було знято. НУ «ОЮА» уклав договори про співпрацю з Національною поліцією України, Генеральною прокуратурою України, Міністерством юстиції, Державним бюро розслідувань та іншими структурами.

Велику увагу у вишу приділяють розвитку IT-сфери. Три роки тому Університет відкрив новий факультет кібербезпеки та інформаційних технологій. Нині – це один із найпопулярніших напрямків, куди прагнуть вступити багато випускників шкіл. Особливістю є те, що робоче місце кожного студента обладнане комп'ютером, адже на базі університету діє Центр інформаційних технологій та кібербезпеки та IT-центр.

НУ «ОЮА» багато в чому є піонером у галузі освіти. Це єдиний університет на колишньому пострадянському просторі, який запровадив понад 15 років тому програму вивчення дисциплін англійською, німецькою та французькою мовами – на вибір студента. Крім того, більше жоден вітчизняний виш не має ліцензії на використання так званого детектора брехні у навчальному процесі, а в Університеті обладнано Центр тестування на поліграфі. Причому він має п'ятиканальний поліграф, який використовується в роботі Пентагону США.

Колектив університету проводить активну наукову діяльність. Щороку на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувається понад 100 наукових заходів, кожна друга монографія, кожен третій підручник також виходять з-під пера вчених НУ «ОЮА». Лише за останній рік Національний університет «Одеська юридична академія» кілька разів особисто відвідав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, а також практично всі заступники міністра. Така пильна увага голови МОН до одеського вишу говорить про те, що НУ «ОЮА» йде в ногу з часом і реалізує інноваційні проекти, спрямовані на модернізацію сфери освіти в нашій країні.