УНІВЕРСИТЕТУ

4 червня 2022 р. у приміщенні Академії бадмінтону «Одеса мастерс» відбувся благодійний МАРАФОН з БАДМІНТОНУ за участю команд закладів вищої освіти м.Одеси. Найсильніші гравці міста та збірні команди ЗВО зібралися за адресою вулиця Балківська, 130 кор.5 показати свою майстерність та виявити найсильніших у парних іграх.

Парний бадмінтон - це командна гра, вона відрізняється тим, що технічно грати вдвох легше, а тактично складніше. У парі гравці можуть успішно контролювати всю територію свого майданчика і, при правильному розміщенні, відобразити практично будь-який волан. Тому перемогу у парі приносить не індивідуальна майстерність, а узгоджена комбінаційна гра.

Збірна команда НУ ОЮА під керівництвом Барсукової Т.О. також взяла участь у цьому марафоні. За результатами змагань наші студенти були нагороджені грамотами та медалями:

Боянова Анастасія, САФ 3 курс – за 2 місце;

Кожуховська Олена ФЦГЮ 2 курс – за 3 місце;

Процик Анна ФЦГЮ 1 курс – за 3 місце;

Яковенко (Єфанова) Дарина  ФПС КЮ – грамоту-подяку за участь.

ВІТАЄМО НАШИХ ПРИЗЕРІВ, ПРЕДСТАВНИКА І КАФЕДРУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Бажаємо всім великої удачі, трохи везіння та нових, яскравих перемог!