НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

В сучасних реаліях всеосяжної цифровізації  юридична практика, юридична наука та освіта напряму залежать від якісного та оперативного доступу до інформаційних ресурсів і даних у режимі онлайн. Розширені можливості пошуку інформації працюють найкраще, коли користувачі інформаційних послуг знають, що вони шукають, і де це знайти.

В Національному університет «Одеська юридична академія» одним з пріоритетних напрямків діяльності є забезпечення здобувачів освіти та науковців Університету доступом до якісної інформації, яка надає можливість оволодіти якісними теоретичними і практичними знаннями, здійснити актуальне наукове долідження, досягти виосокого рівня професійної підготовки в обраній сфері діяльності.

В межах співпраці з програмою USAID «Справедливість для всіх», за сприяння Washington&Lee University School of Law, першого проректора НУ «ОЮА», професора Аракеляна М. Р. та проректора з міжнародних зв'язків, професора Тулякова В. О. Національний університет «Одеська юридична академія» отримав безоплатний доступ до юридичної бази даних LexisNexis до 31 жовтня 2022.

LexisNexis – це провідна правнича база даних, яка складається з екосистем контекстуально актуальної інформації правового спрямування.

LexisNexis з 1973 року об’єднує користувачів усього світу з критично важливими даними за допомогою інноваційної дослідницької технологічної платформи. Розробники агрегатору вмісту LexisNexis реалізували провідний у галузі процес індексування, виготовлення та доступу до наборів даних та ресурсів.

Відсьогодні кожен здобувач освіти та науковець НУ «ОЮА» може швидко та впевнено задовольнити інформаційні запити за допомогою найповнішого набору судової практики, редакційного аналізу, аналітичних оглядів, практичних рекомендацій та візуалізації даних на платформі LexisNexis за допомогою одного спрощеного пошуку.