УНІВЕРСИТЕТУ

Нададуть якісну освіту українській молоді навіть в умовах воєнного стану. Саме про це йшлося під час зустрічі посла ОБСЄ в Україні Генріка Вілладсена із президентом Національного університета «Одеська юридична академія» Сергієм Ківаловим.  Генрік Вілладсен не вперше з робочим візитом відвідує університет, він є почесним професором Honorius Causa НУ «ОЮА». Найважливіше, зазначає, посол ОБСЄ – забезпечувати безперервний освітній процес та піклуватися про безпеку студентів.

«Я радий повернутися до Одеси.  Вперше я повертаюся до Одеси з початку війни 24 лютого. Звичайно ж, як і всі, безмірно засмучений цією катастрофою та трагічними подіями.  Як почесний доктор Honoris Causa університету, я звичайно ж дуже стежу за роботою НУ «ОЮА». Я радий бачити, що університет продовжує працювати зі звичною силою та стабільністю, і що університет продовжує виконувати своє важливе завдання: надання якісної освіти студентам. Я надихнувся роботою президента Університету Сергія Васильовича Ківалова, який допомагає підтримувати роботу вишу на високому рівні», – каже почесний доктор Honorius Cauca Національного університету «Одеська юридична академія», посол ОБСЄ в Україні Генрік Вілладсен.

Національний університет «Одеська юридична академія» з перших днів війни робить внесок у обороноздатність країни та допомагає армії. Співробітники, викладачі та студенти університету захищають країну у лавах Збройних Сил, територіальної оборони. Зокрема, посол ОБСЄ наголосив, що університет має великий досвід волонтерства. Колектив університету збирає кошти та передає нашим захисникам дрони, тепловізори, бронежилети та іншу амуніцію. Крім того, співробітники та викладачі ініціювали збір коштів та придбали автомобіль для однієї з військових частин Одеси, який найближчим часом вирушить на передову.

Зазначимо, що з початку війни ОБСЄ переглянуло пріоритетні напрямки роботи.  Наразі зусилля сфокусовані над проблемами торгівлі людьми та гуманітарного розмінування українських територій. Надалі у планах повернутися до більш тісної співпраці з установами вищої освіти та реалізації спільних проектів у сфері освіти.