НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

В Афінах (Греція) відбулася 13-та конференція Network Europe «Перспективи європейської інтеграції в часи глобальної кризи» за участю представників права та політології, економістів та політиків зі Швейцарії, Бельгії, Великобританії, Іспанії, Греції, Хорватії, Сербії, Німеччини, Молдови, України. Конференцію організував Партнер Національного університету «Одеська юридична академія» – Europa Institut Цюріхського університету (Швейцарія)  поруч з Афінським національним університетом.

Минулого року група студентів нашого університету успішно закінчила англомовну сертифіковану програму з європейської інтеграції, яку щороку безкоштовно проводить Europa Institut в Одесі.

Серед учасників 13 конференції були професор Прокопіс Павлопулос, колишній президент Грецької Республіки, проф. Андреас Келлерхалс, директор Europa Institut, професор Єва Піллс, King`s College (Великобританія), професор Крістіан Мюллер-Графф, Гейдельберзький університет (Німеччина) та інші.

Школа права Національного університету «Одеська юридична академія» була представлена доповіддю проректора з міжнародних відносин проф. Вячеслава Тулякова «Україна-ЄС – європейські прагнення під час війни».

Було обговорено основні ідеї щодо реалізації Початкової рекомендації щодо шляху членства в ЄС від 17 червня 2022 року. Надано коментарі статусу кандидата в ЄС  та перспективи їх реалізації.

Учасники конференції повністю засудили агресію РФ в Україні. Напрямки захисту та допомоги Україні та її громадянам на шляху до миру, верховенства права, свободи та демократії були центральним лейтмотивом.