НОВИНИ
ПІДРОЗДІЛІВ

 

27 березня в Івано-Франківському юридичному інституті та юридичному фаховому коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов День відкритих дверей. Цьогоріч перший такий захід, у зв’язку з карантинними обмеженнями, відбувся в онлайн-форматі.

Детальніше...

27 лютого 2021 року, у передостанній день зими, Криворізький факультет та Криворізький юридичний фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» відкрили  свої двері для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Детальніше...

З нагоди Дня української писемності та мови дистанційно з використанням сервісу Zoom 06.11.2020 року відбувся «круглий стіл» на тему: «Українська мова і писемність: минуле і сучасність». Організували та провели відеоконференцію кафедра соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету разом з Криворізьким юридичним фаховим коледжем.

Детальніше...

Протягом 20 останніх років 20 квітня в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувається непересічна подія – святкується день визнання НУ «ОЮА» флагманом юридичної освіти України і впливовим центром здійснення наукової діяльності. В цей день у 2000 році вишу був наданий статус Національного навчального закладу в якості визнаного та, відповідно до вимог сьогодення, таким що залишається, центром проведення фундаментальних юридичних досліджень в Україні.

Детальніше...

27 вересня 2020 року в Одесі відбувся Міжнародний чемпіонат з повітряних дисциплін у спортивних танцях «POLLUX 2020», на якому в категорії Pole Sport посіла перше місце студентка 3-го курсу Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Дар'я Курдель.

Це не дебютна перемога Дар'ї, вона є переможцем інших міжнародних змагань зі спортивних танців, якими займається вже 4 роки. Так, нещодавно Курдель Дар’я перемогла у змаганнях зі Street Workout серед дівчат категорії 18+.

Детальніше...

За свою 21-річну історію Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" підготував понад 3 тисячі випускників з дипломом права, які сьогодні успішно працюють не тільки в Кривому Розі, а й по всій Україні:

Детальніше...

У вівторок, 21 січня, президент Національного університету «Одеська юридична академія» доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, академік Ківалов Сергій Васильович з робочим візитом відвідав Івано-Франківський юридичний інститут та Івано-Франківський юридичний коледж НУ «ОЮА».

Детальніше...

26 березня 2019 відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему «Зупинимо булінг разом». Організаторами конкурсу виступили Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області спільно з Головним управлінням Національної поліції у Миколаївській області.

Детальніше...

Криворізький факультету НУ «ОЮА» співпрацює з Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом у питаннях залучення молоді до практичного досвіду, набутого представниками юридичної професії.

Детальніше...

За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. За даними останніх опитувань, майже чверть українських школярів вважають себе жертвами булінгу, а близько 40% з тих дітей, хто зіткнулися з випадками булінгу, ніколи не розповідають про це своїм батькам.

Детальніше...