ПІДРОЗДІЛІВ

26 березня 2019 відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему «Зупинимо булінг разом». Організаторами конкурсу виступили Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області спільно з Головним управлінням Національної поліції у Миколаївській області.

Конкурс  був покликаний залучити молодь до активної пізнавальної діяльності в сфері прав людини та акцентувати увагу на неприпустимості такого явища як булінг.

На конкурсу було направлено понад півсотні творчих робіт, які оцінювалися за такими критеріями, як художній задум, творчий підхід, цікавість сюжету, відповідність робіт тематиці конкурсу, оригінальність, техніка та якість виконання.

Під час урочистого заходу організатори конкурсу привітали авторів найкращих робіт та відзначили їх грамотами. Серед переможців конкурсу - студенти Миколаївського юридичного коледжу  Поліна Андрієнко, яка посіла ІІ місце та Катерина Качанова, робота якої зайняла ІІІ місце.

Вітаємо переможців!