ПІДРОЗДІЛІВ

27 лютого 2021 року, у передостанній день зими, Криворізький факультет та Криворізький юридичний фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» відкрили  свої двері для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Незважаючи  на дощову погоду було достатньо гостей, які цікавляться справжньою юридичною освітою. З учнями 9-х класів зустрілась особисто директор коледжу Лескова-Годлевська Ю. К. , з випускниками 11-х класів зустрівся декан Криворізького факультету, к.ю.н. Залужний В. Г.. Перед абітурієнтами виступили також заступник декана Стець О.М. та відповідальний секретар приймальної комісії КФ НУ «ОЮА» Білошенко О. Ю. , яка ознайомила з особливостями вступної кампанії 2021 року, вимогами щодо реєстрації особистого кабінета вступника та відповіла на численні  запитання абітурієнтів та їх батьків. Після зустрічі з адміністрацією відвідувачам влаштували екскурсію аудиторіями та спеціалізованими кабінетами навчального корпусу, де вступники могли ознайомитися з матеріально-технічною базою та поспілкуватися з викладачами і студентською радою.