ПІДРОЗДІЛІВ

27 березня в Івано-Франківському юридичному інституті та юридичному фаховому коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов День відкритих дверей. Цьогоріч перший такий захід, у зв’язку з карантинними обмеженнями, відбувся в онлайн-форматі.

Завдяки налагодженому відео зв’язку, мали змогу познайомитись з нашим закладом вищої освіти хлопці та дівчата не тільки з міста Івано-Франківська та області, а й гості з різних куточків України. Майбутні вступники переглянули презентацію про Івано-Франківський юридичний інститут і Івано-Франківський юридичний фаховий коледж НУ «ОЮА» та відеопривітання від студентів, після чого перед присутніми виступив директор інституту – кандидат юридичних наук Савчук Роман Михайлович. Абітурієнти дізналися про історію становлення, розвитку та досягнення інституту і коледжу, переваги навчання саме у Національному університеті «Одеська юридична академія», особливості умов вступу в 2021 році, здійснення навчального процесу, організацію активного дозвілля студентів, навчання на військовій кафедрі та перспективи подальшого працевлаштування.

Гостинно запрошуємо всіх охочих, хто цієї суботи не зміг потрапити на зустріч, на наступні наші профорієнтаційні заходи, які пройдуть вже незабаром, а також особисто відвідати Івано-Франківський юридичний інститут і фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» та отримати консультацію з актуальних питань вступної кампанії у Консультаційному центрі для вступників та приймальній комісії.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 13.

Телефон для консультацій: (066)976-54-85

Ми завжди відкриті для Вас!