ПІДРОЗДІЛІВ

09.10.2021 об 11:00 на Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному фаховому коледжі НУ «ОЮА» був проведений «День відкритих дверей».

Про цей захід інформація була заздалегідь розміщена у навчальних закладах міста Кривого Рогу та Криворізького регіону, що викликало великий інтерес серед майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Гостям, які завітали на Криворізький факультет та до Криворізького юридичного фахового коледжу адміністрацією та відповідальним секретарем приймальної комісії були доведені умови вступу та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі. Також продемонстровані відеоролики про історію університету та інтерв’ю з кращими випускниками Криворізького факультету НУ «ОЮА». Після цього відповіли на запитання абітурієнтів та їх батьків про умови навчання, проживання в гуртожитках та про підготовчі курси для майбутніх вступників до Криворізького юридичного коледжу.

Надалі для бажаючих була організована екскурсія по навчальному закладу, де викладачі Криворізького факультету та Криворізького юридичного фахового коледжу продемонстрували матеріально-технічну базу.