22 травня в спортивному комплексі Міжнародної академічної школи «Одеса» стартував Чемпіонат України з комбат IСО. Змагання пройшли за підтримки Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Ківалова. Напередодні чемпіонату проводилося обов'язкове фінальне зважування спортсменів на базі боксерського клубу «Академія боксу».

Сьогодні в боксерському клубі «Академія Боксу» проходить зважування спортсменів в рамках підготовки чемпіонату України з комбат IСО. Сам чемпіонат пройде завтра в Міжнародній академічній школі «Одеса», на Академічній, 30. Даний вид спорту охоплює безліч дисциплін і розвивається стрімкими темпами. Тільки в 2017 році ми почали спільно працювати, і вже в цьому році федерація отримала статус національної, а комбат IСО був визнаний професійним видом спорту. Це дуже важливо, це стимулює спортсменів далі розвиватися.

- впевнений Валентин Федоров, віцепрезидент Федерації боксу Одеської області.

На зважування перед змаганнями приїхали спортсмени з різних областей України. Головний суддя турніру пояснює, що зважування - це обов'язковий етап підготовки до чемпіонату, який затверджений регламентом. Адже саме зважування визначають, в якій ваговій категорії виступатиме спортсмен.

Боксерський клуб «Академія Боксу» також висував своїх спортсменів на змагання. Відібрали п'ятірку кращих. На жаль, один з учасників напередодні чемпіонату отримав травму на тренуванні. Але команда все одно розраховує на хороший результат, хлопці планують зайняти призові місця.

Крім того, спортсмени відзначають, що на базі боксерського клубу «Академія боксу» створені всі умови для якісної підготовки до чемпіонату. Було встановлено новий ринг, тренажери, інвентар, раніше в залі було проведено опалення, щоб і в зимовий період молодь мала можливість тренуватися в комфортних умовах.

Підготовка до чемпіонату проходила не тільки в залі на тренуваннях. Перед відповідальними змаганнями спортсмени дотримуються спеціальної дієти. У кожного вона індивідуальна і особлива.

Було невелике обмеження в їжі, десь доводилося недоїдати, десь недопивати. Але зате зараз ось зважилися і всі наші хлопці в своїй вазі. На жаль, один наш спортсмен травмувався на тренуванні. Так вийшло, що порвав зв'язки. Але ми чекаємо його відновлення, він ще себе покаже.

- впевнений Станіслав Бондар, учасник Чемпіонату України з комбат IСО.

У Чемпіонаті України з комбат IСО взяли участь понад 200 спортсменів.