Після затяжної карантинної паузи спортивний комплекс НУ "ОЮА" на 8-й станції Великого Фонтану знову відкрив свої двері для спортивної молоді України. Привітав учасників заходу президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов:

Сьогодні ми проводимо чемпіонат України з Таеквон-До - перший чемпіонат з цього виду спорту в Одесі. Це дуже велика відповідальність! Адже в нашому місті Таеквон-До тільки розвивається, і від рівня цих змагань буде залежати подальший розвиток і популярність даного виду спорту.

Організаторами чемпіонату виступили Всеукраїнський союз Таеквон-До і його представництво в Одеській області, а також обласне управління фізичної культури і спорту. З багатьма спортивними організаціями, що представляють різні напрямки бойових мистецтв, НУ «ОЮА» співпрацюють досить давно і проводять велику кількість спортивних змагань. Чемпіонат України з Таеквон-До проводиться вперше, проте плани на подальшу співпрацю з Одеським представництвом Всеукраїнського союзу Таеквон-До вже побудовані, адже розвиток спорту в Одесі - загальна мета!

Я перший раз в Одесі. Про цей комплекс дуже багато чув, але чутки - це одне, а те, що я сьогодні побачив, - інше! Побачене дуже приємно мене вразило. Дуже високого рівня спорткомплекс, високої якості, у мене немає слів. Я вважаю, що такі комплекси повинні будуватися по всій країні.

- каже Артем Оришевський, начальник відділу масового спорту Міністерства молоді та спорту України.

Більш того, з нагоди 30-річчя незалежності України буде відкрито ще один новий спортивний комплекс Міжнародної академічної школи «Одеса», який також прийматиме всеукраїнські та міжнародні чемпіонати.

Це буде показова спортивна шкільний майданчик, і ми продемонструємо, якою він має бути і до чого потрібно прагнути. Я думаю, що це дуже важливо - будувати спортивні комплекси. Чим більше їх буде в нашому місті, тим більше дітей буде займатися спортом. Таким чином, ми заберемо їх з вулиць, - вважає Сергій Ківалов.

Таеквон-До - це універсальний вид спорту, який виховує і моральні, і фізичні якості. Тому Таеквон-До по праву можна вважати прикладним напрямком спорту для всіх силових структур України.

- ділиться Валентин Зорба, президент Всеукраїнського союзу таеквондо.

На чемпіонаті зібралися 360 учасників з усіх областей України. Найбільш численні команди з Одеської, Київської та Івано-Франківської областей. Змагання проходили в різних вікових категоріях, найменшим спортсменам всього шість років.

Мене батьки віддали на Таеквон-До в 4 роки і мені сподобалося там займатися. Я займаюся вже 6 років і отримав зелений пояс. А сьогодні мені дуже сподобалося, я виграв два бої, а третій, на жаль, програв.

- ділиться Дмитро, спортсмен з Дніпра.

Змагання завершилися, переможці отримали свої нагороди. Спортивний календар на весняний і літній сезони на базі спортивного комплексу Національного університету «Одеська юридична академія» вже повністю розписаний. А значить, вже скоро Одеса зустрічатиме нові чемпіонати, як регіонального, всеукраїнського, так і європейського рівня. Виховання спортивної та здорової молоді - запорука сильної держави.