На базі спортивного комплексу НУ «ОЮА» з 22 по 23 травня проходив Чемпіонат України змішаних єдиноборств ММА. Змагання національного масштабу з цього виду спорту на території Одещини проходять вперше, тому чимало охочих прийшли спостерігати за поєдинками, та вболівати за фаворитів. ММА – це відносно молодий, але дуже популярний вид спорту у всьому світі, тому його популяризування серед молоді Одеси та регіону - необхідне.

Ми завжди будемо підтримувати спорт не зважаючи на тяжкий період, який зараз охопив весь світ. Спорт – це запорука міцного здоров’я, безперечно. Ми продовжуємо розвивати нашу спортивно-оздоровчу базу: відкриваємо нові комплекси та клуби, модернізуємо старі приміщення і це не кінець. Попереду ще багато змін.

-       Президенту Університету, Сергій Ківалов.

Учасниками чемпіонату були діти та підлітки до 16 років. Всього у змаганні взяли участь понад 1200 спортсменів зі всіх областей України, окрім Сумської, яка не змогла відвідати турнір через посилені карантинні обмеження у своєму регіоні.

Національна федерація змішаних єдиноборств ММА обрала місцем проведення чемпіонату саме Національний університет «Одеська юридична академія», тому що матеріально-технічна база цього вишу дозволяє проводити змагання не тільки національного, а й міжнародного рівня. В НУ «ОЮА» є всі необхідні для цього умови. 

-       Віцепрезидент Національної федерації змішаних єдиноборств ММА, Сергій Самойленко.

Основна мета Чемпіонату України – сформувати Національну збірну, яка відправиться вже влітку на Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств у Болгарії. Україна вважається однією з найсильніших країн у цьому виді спорту, щорічно входить в п’ятірку кращих та виборює чемпіонство на міжнародних змаганнях.

Важливою подією для Національного університету «Одеська юридична академія» та Федерацією змішаних єдиноборств ММА стало підписання меморандуму про співпрацю. Ця подія ознаменувала новий етап розквіту ММА на Одещині.

Це велика значуща подія для всіх нас. Підписання цього меморандуму дозволить розвивати ММА у всьому Одеському регіоні. Незабаром і на території самого Університету буде відкрита секція для занять зі змішаних єдиноборств, що дозволить всім бажаючим студентам НУ «ОЮА» долучитися до занять.

-       Президент Національної федерації змішаних єдиноборств ММА, Олег Рожкевич.

Це не останній спортивний турнір на базі нашого Університету. Вже незабаром НУ «ОЮА» знову буде приймати у своїх стінах змагання всеукраїнського та міжнародного рівня.