Настала осінь, а це знаменує початок нового спортивного сезону. Національний університет «Одеська юридична академія» продовжує безперервно проводити у своїх стінах турніри та змагання і приймати спортсменів зі всієї України та світу.

В минулі вихідні відбувся Чемпіонат області з козацького двобою. Цей відносно молодий вид спорту тільки починає набирати популярність, але в турнірі взяло участь чимало борців.

Ірина Молоденко, заступниця керівника обласної федерації по козацькому двобою, відмітила наступне:  «Козацький двобій – це національний вид спорту, який допомагає нашим дітям зрозуміти, що цей спорт – майбутнє.

Вже сьогодні на турнірі було зареєстровано понад 200 учасників, це все спортсмени Одеської області».

«Україна завжди виділялася своїми видатними борцями. Й чим далі ми йдемо, тим більше можливостей для наших спортсменів відкривається. Зараз ми взяли вектор на міжнародні змагання» -   Денис Молоденко, керівник обласної федерації з козацького двобою.

Цьогоріч більше 200 спортсменів різного віку змагалися у національному виді спорту. Чемпіонат став відбірковим для визначення збірної, яка відправиться на чемпіонат України.

У рідних стінах Alma mater долати суперників легше, стверджують вихованці клубу "Академія боксу". Підтвердженням їхніх слів є перемоги, які принесли спортсмени. Серед спортивних трофеїв «Академії боксу»: два золота та бронза.

Шевчук Володимир - 1 місце розділ боротьба.

Снигура Тарас - 1 місце розділ борня 1; 3 місце розділ борня 2.

Національний університет «Одеська юридична академія» - найспортивніший заклад вищої освіти в Україні. Це і не дивно, адже кожну неділю відбувається новий чемпіонат на базі спортивного комплексу НУ «ОЮА» й проводяться спортивні заходи для студентів закладу. Керівництво університету впевнено, що за спортом – майбутнє, тому всіляко його розвивають у своїх стінах.