6,7,11 і 12 жовтня в Національному університеті «Одеська юридична академія» стартувала спартакіада ​​студентів 2021-2022 років. Команди всіх факультетів (ФЦГЮ, ФПС КЮ, САФ, ФА, ФЖ, ФППС, СПФ, ФМПВ, ФКІТА) і команда ЮФК взяли участь в першості НУ ОЮА з міні-футболу.

Міні-футбол є одним з найпопулярніших видів спорту серед студентської молоді в Одесі, Одеській області, на Україні.

Суддівська колегія змагань:

Головний суддя змагань - ст. викладач кафедри ФВ Бірюков А.А.

Головний арбітр - Гостищев Владислав ФПС КЮ

Арбітри: Титаренко Павло ФПС КЮ

Рудий Іван ФПС КЮ

Лаяло Богдан ФМПВ

Храновський Олексій ФЦГЮ

Змагання проводилися в 2 підгрупах за коловою системою. У першій підгрупі в фінал вийшла команда СПФ, в другій - САФ. Фінальна зустріч була особливо напруженою і емоційною. Навіть додатковий час не дало результату, лише пробиті пенальті змогли визначити:  Сльози на очах капітана команди - говорять багато про що ...

Вітаємо декана факультету - Чанишеву Г. І.

Срібло завоювала команда САФ, декан - Тодощак О.В.

Бронзу - команда ФЦГЮ - декан Колодін Д.О.

Організовуючи змагання з міні-футболу, ми прагнули, щоб для студентської молоді юридичної академії спорт став способом життя, виховував командні почуття, волю до перемоги і вміння домагатися поставлених цілей.

Для багатьох учасників дані змагання стали не тільки серйозним випробуванням на шляху до перемоги, але і подарували безцінний досвід, нових друзів, позитивні емоції і заряд бадьорості.