26 листопада 2021 року, в рамках студентської спартакіади НУ "ОЮА", кафедрою фізичного виховання НУ ОЮА спільно з профспілковою організацією академії було проведено онлайн змагання "Заради руху – заради здоров'я". У змаганнях взяли участь 10 команд: ФКІТ, ФМПВ, ФА, СПФ, ФППС, САФ, ФЦГЮ, ФПС (КЮ), ФЖ, Юр. кол.

Головний суддя змагальний, Воробйова Олена Миколаївна, оголосила результати жеребкування, згідно з яким представники кожної команди виконували  завдання.

Завідувач кафедри ФВ Барсукова Тетяна Олександрівна привітала всіх із початком змагань, присвячених дню народження Академії, побажала успіхів, здоров'я та удачі учасникам   .

За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

1 місце - ФМПВ (4 оч.)

2 місце – ФКІТ (6 оч.),

ФПС (КЮ) (6 оч.),

Юр. кол.(6 оч.),

3 місце – СПФ (8 оч.).

4 місце – ФЦГЮ, САФ, ФА.

5 місце – ФЖ.

6 місце – ФППС.

Вітаємо переможця – команду ФМПВ, декан Неугодніков А.А. та призерів змагань:

Юнаки:

1 місце – Биков Віталій – Юр.кол.

2 місце – Стадник Володимир – ФМПВ

3 місце – Кобилянський Антон – ФКІТ

Дівчата:

1 місце – Крилова Вікторія – ФПС (КЮ)

2 місце – Гончаренко Єлизавета – ФМПВ

3 місце - Кізилова Ганна - ФКІТ

Щиро дякую всім учасникам змагань!

Здоров'я  та успіхів у навчанні, головне, не забувайте: рух – це життя, а життя – це рух!!!