КАФЕДРА НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

E-mail: еconomic@onua.edu.ua

Графік роботи кафедри:
пн.-пт. 8.30 - 17.00

Графік явочних днів викладачів кафедри
Пн. 15.00 - 17.00
ПТ. 14.00 - 16.00

КІБІК
Ольга Миколаївна
завідувач кафедри
доктор економічних наук, професор

Кафедра національної економіки здійснює підготовку фахівців денної та заочної форми навчання на всіх факультетах і інститутах Національного університету «Одеська юридична академія».

Персоналом кафедри забезпечується викладання економічних дисциплін на всіх факультетах і в інститутах Національного університету «Одеська юридична академія». Склад та зміст курсів, які викладаються, постійно розвиваються відповідно до сучасних вимог, одночасно вдосконалюється рівень їх методичного забезпечення.

Кафедра забезпечує викладання таких дисциплін: Основи економічної теорії; Соціальна економіка; Економічна безпека; Маркетинг; Основи маркетингу; Антикризове управління; Економіка та врядування; Стратегічне управління; Правове забезпечення державної економічної політики; Міжнародна економіка і бізнес; Управління ресурсами; Управління бізнес-діяльністю; Управління зовнішньо-економічною діяльністю; Мікроекономіка; Макроекономіка; Основи менеджменту та адміністрування; Проектний менеджмент; Аудит; Менеджмент організацій; Фінанси, гроші та кредит; Світовий ринок; Менеджмент; Міжнародна економіка; Міжнародні економічні відносини; Бухгалтерський облік; Країнознавство; Основи управління бізнесом; Економіка підприємства; Економічні основи реклами; Теорія керування; Зовнішньоекономічна політика.