КАФЕДРА ІНОЗЕМНИХ МОВ

Instagram: kafedra_inozemnyh_mov_2

Графік роботи кафедри:
пн.– пт. 8:15–16:45

Графік консультацій викладачів кафедри:
пн. 15.00 –17.00
пт. 14.00 –16.00

ТОМЧАКОВСЬКА
Юлія Олегівна
в.о. завідувача кафедри
кандидат філологічних наук, доцент

Кафедра іноземних мов №2 входить до складу факультету міжнародно-правових відносин та здійснює підготовку фахівців денної та заочної форми навчання на всіх факультетах і інститутах Національного університету «Одеська юридична академія».

Викладачами здійснюється базова підготовка студентів усіх спеціалізацій Національного університету "Одеська юридична академія" по наступних предметах: німецька, англійська, французька і латинська мови. Необхідною умовою в підготовці студентів-юристів є знання іноземних мов, які вони зможуть використати у своїй практичній і науковій роботі : отримувати спеціальну інформацію з іноземних джерел, стажуватися в країнах Західної Європи, співпрацювати з міжнародними організаціями.

За підтримки кафедри в Національному університеті "Одеська юридична академія" проводяться гостьові лекції і семінари зарубіжних фахівців в області права. Так, наприклад, регулярно ділиться своїми знаннями із студентами Голова місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові і Україні (EUBAM) пан Удо Буркхолдер. Також лекції читалися німецьким адвокатом, фахівцем з адміністративного права Німеччини, доктором Свеном Готтшальксоном, викладачем Стамбульського Університету професором Хаканом Хакери. Таким чином, студенти мають можливість, як застосувати свої знання німецької мови, так і познайомитися з правовою системою Німеччини. Студенти запрошуються для виступу зі своїми доповідями і презентаціями безпосередньо в Місію Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові і Україні.

Кафедра забезпечує викладання наступних дисциплін:

Латинська мова.

Іноземна мова (за професійним спрямуванням):

• німецька;
  • англійська.