КАФЕДРА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

ШУБІН
Сергій Петрович
завідувач кафедри
доктор наук з державного управління
кандидат політичних наук

Кафедра гуманітарних дисциплін створена у листопаді 2006 року за наказом ректора Одеської національної юридичної академії. Вагомий науково-педагогічний потенціал кафедри нині забезпечується діяльністю 6 фахівців, з яких 3 доценти та 3 старші викладачі.

На кафедрі викладаються такі навчальні курси та спецкурси: «Історія держави та права України», «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Історія української культури», «Філософія», «Логіка», «Релігієзнавство», «Соціально-політичні процеси», «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», «Латинська мова», «Фізичне виховання» (спец. підготовка), «Поліграф та психофізіологічна діагностика особистості», «Ораторське мистецтво», «Юридична психологія», «Основи соціальної комунікації», «Прикладна логіка», «Автоматизоване робоче місце слідчого та детектива», «Інформаційні технології в юридичній діяльності», «Безпека життєдіяльності та цивільний захист», «Основи економічної теорії», «Економічна безпека», «Історія вчень про державу та право».