КАФЕДРА КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА

Наталія Вікторівна
завідувач кафедри
доктор юридичних наук, професор

Кафедра конституційного права входить до складу судово-адміністративного факультету і здійснює підготовку фахівців денної та заочної форми навчання на всіх факультетах і інститутах Національного університету «Одеська юридична академія».

Основна мета роботи кафедри - беручи участь у професійній підготовці фахівців-юристів, сприяти вихованню у них поваги до Конституції України, прав людини, а також розуміння основоположних принципів конституціоналізму, основ організації державної влади і місцевого самоврядування.

Кафедра забезпечує викладання таких дисциплін: Конституційне право України; Конституційне право зарубіжних країн; Сучасний конституціоналізм в Україні; Конституціоналізм і конституційна аксіологія; Проблеми Конституційного права; Конституційно гуманітарное право; Конституційна юстиція; Конституційне процесуальне право України; Проблеми Конституційного процесу; Муніципальне право України; Виборча інженерія; Ізберательное право і технологи; Права людини в Україні; Нормотворчу діяльність; Державне управління в соціально-культурній сфері.

Зміст дисциплін на кафедрі, зосереджено на сучасних проблемах конституційного і муніципального права в Україні і в зарубіжних країнах.

На кафедрі є аспірантура і докторантура за спеціальністю 12.00.02 - конституційне право.