КАФЕДРА КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА

E-mail: constitutional_law@onua.edu.ua

Графік работи кафедри:
пн. – пт. 8.30 – 18.00

Розклад обов’язкових консультацій викладачів кафедри:
понеділок з 15.00-17.00;
п’ятниця з 14.00-16.00.

ТЕРЛЕЦЬКИЙ
Дмитро Сергійович
завідувач кафедри
кандидат юридичних наук, доцент

Кафедра конституційного права входить до складу судово-адміністративного факультету і здійснює підготовку фахівців денної та заочної форми навчання на всіх факультетах та інститутах Національного університету «Одеська юридична академія».

Основна мета роботи кафедри – беручи участь у професійній підготовці фахівців-юристів сприяти вихованню у них поваги до Конституції України, прав людини, а також розумінню основоположних принципів конституціоналізму, основ організації державної влади та місцевого самоврядування.

Кафедра забезпечує викладання таких дисциплін: Вступ до юридичної спеціальності; Конституційне право; Конституційне право зарубіжних країн; Нормотворча діяльність; Питання конституційного та муніципального права; Порівняльне конституційне право; Права людини в порівняльному вимірі; Права людини в Україні; Проблеми конституційного права; Реформа децентралізації і розвиток громад; Сучасний конституціоналізм.

Зміст дисциплін, що викладаються на кафедрі, зосереджений на сучасних проблемах конституційного та муніципального права в Україні та в зарубіжних країнах.

Кафедра має аспірантуру і докторантуру за спеціальністю 081 - «ПРАВО».