КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

E - mail: sport@onua.edu.ua

Графік роботи кафедри:
пон. - пт. 8.15 - 17.00

Графік явочних днів викладачів кафедри
Понеділок: 14.00 - 16.00
П'ятниця: 14.00 - 16.00

завідувач кафедри МОРОЗ

МОРОЗ
Ігор Вікторович
завідувач кафедри
кандидат педагогічних наук, доцент
майстер спорту зі спортивної гімнастики

Фізичне виховання і спорт у Національному університеті «Одеська юридична академія» розглядаються як ефективні засоби виховання й формування особистості студента. Система виховної роботи засобами фізичної культури та спорту сприяє вихованню в студентів позитивних психофізичних і психологічних якостей, формуванню їх особистої фізичної культури, позитивної мотивації до занять фізичною культурою і спортом, оволодінню основами правової культури й правових знань у цій галузі.

Дисципліна, яку забезпечує кафедра - фізичне виховання.

Кафедра входить до складу факультету кібербезпеки та інформаційних технологій і нараховує 14 викладачів, серед яких 4 доценти та 3 кандидати педагогічних наук, 3 відмінники освіти України, 1 заслужений тренер України, 3 майстри спорту.

За планом на кафедрі проводиться науково-дослідна робота за темою «Удосконалення рівня фізичної та професійно-прикладної підготовки студентів – юристів». Викладачі кафедри фізичного виховання беруть участь у щорічних звітних наукових конференціях професорсько-викладацького й аспірантського складу НУ»ОЮА», а також у щорічних наукових конференціях «Фізична культура, спорт і здоров’я», що проводяться МОН України, а також в міжнародних конференціях.

Кафедра фізичного виховання НУ"ОЮА" працює на спортивне виховання молоді, вчить здоровому способу життя студентів, загартовуючи їх тіло і дух. Спорт - це стиль життя і улюблена справа кожного з нас, це дивовижний і прекрасний світ, в якому володарюють грація і пластика, мужність і витривалість, спритність і сила.

спільне фото кафедри