КАФЕДРА ТРУДОВОГО ПРАВА

Ірина Вікторівна
завідувач кафедри
доктор юридичних наук, доцент

Кафедра трудового права та права соціального забезпечення була створена в 1997 році на базі кафедр аграрного, екологічного і трудового права Юридичного інституту Одеської державної юридичної академії.

Зі створенням у квітні 2002 року соціально-правового факультету кафедра разом з кафедрами національної економіки та правової інформатики увійшла до складу соціально-правового факультету, створеного з метою підготовки фахівців з вищою юридичною освітою для роботи в соціальній сфері.

На кафедрі чітко визначилися основні напрями підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері праці, зайнятості та соціального захисту населення.

Навчальними дисциплінами кафедри є «Трудове право», «Право соціального забезпечення», «Юридична служба в соціальній сфері», «Трудові спори», «Соціальний захист окремих категорій осіб», «Недержавне соціальне забезпечення», «Соціальне страхування», «Пенсійне право», «Захист прав у сфері соціального забезпечення», «Захист трудових прав», «Охорона сім’ї та дитинства», «Регулювання праці», «Медичне право», «Науково-практичні проблеми захисту прав у сфері соціального забезпечення», «Теоретичні та практичні проблеми міжнародного трудового права», «Теоретичні та практичні проблеми соціального права України та Європейського союзу», «Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері», «Проблеми трудового права та права соціального забезпечення».