Персоналії
кафедри

 

Харитонова Тетяна Євгенівна – завідувач кафедри, доктор юридичних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: земельне право, аграрне право, набуття та реалізація прав на землю, права на чужі земельні ділянки.

Викладає: Аграрне право України; Земельне право України; Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері; Науково-теоретичні проблеми набуття та реалізації прав на землю; Набуття та реалізація прав на землю в Україні; Забезпечення прав на землю; Роль адвокатури в забезпеченні законності в земельних відносинах.

 

Сидор Вікторія Дмитрівна – доктор юридичних наук, професор

Сфера наукових інтересів – дослідження проблем розвитку земельного законодавства і права.

 

Гавриш Наталія Степанівна – доктор юридичних наук, доцент

Сферу наукових інтересів складають еколого-правові проблеми використання, відновлення та охорони ґрунтів в Україні, аграрне право. 

Викладає: Аграрне право України; Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері.

 

Степська Олена Володимирівна – кандидат юридичних наук, доцент

Сферою наукових інтересів є земельне право, набуття та реалізація прав на землю, правове регулювання ринкових земельних відносин.

Викладає: Земельне право України; Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері; Науково-теоретичні проблеми набуття та реалізації прав на землю; Набуття та реалізація прав на землю в Україні; Забезпечення прав на землю.

 

Платонова Євгенія Олегівна – кандидат юридичних наук, доцент

Сферу наукових інтересів у даний час складають правові проблеми сучасного регулювання земельних і аграрних відносин.

Викладає: Аграрне право України; Земельне право України; Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері; Науково-теоретичні проблеми набуття та реалізації прав на землю; Набуття та реалізація прав на землю в Україні; Забезпечення прав на землю.

 

Годованюк Андрій Йосипович – кандидат юридичних наук, доцент

Сферу наукових інтересів у даний час складають правові проблеми сучасного регулювання земельних і аграрних відносин.

Викладає: Аграрне право України; Земельне право України; Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері; Науково-теоретичні проблеми набуття та реалізації прав на землю; Набуття та реалізація прав на землю в Україні; Забезпечення прав на землю.

 

Юрескул Вікторія Олександрівна – кандидат юридичних наук, доцент

Сферу наукових інтересів складають екологічне право, природноресурсне право, міжнародно-правова охорона навколишнього природного середовища, право екологічної безпеки.

Викладає: Екологічне право України; Природноресурсове право України; Право екологічної безпеки; Міжнародно-правова охорона навколишнього природного середовища.

 

Канівець Людмила Анатоліївна – кандидат юридичних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: екологічне право, проблеми правового забезпечення захисту екологічних прав громадян.

Викладає: Екологічне право України; Право екологічної безпеки; Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері.

 

Чумаченко Інна Євгенівна – кандидат юридичних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: екологічне право, природоресурсне право, проблеми правового регулювання використання та охорони водних ресурсів.

Викладає: Екологічне право України; Природноресурсове право України; Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері; Проблеми застосування юридичної відповідальності за аграрні, земельні та екологічні правопорушення; Право екологічної безпеки.

 

Григор’єва Христина Антонівна – доктор юридичних наук, доцент кафедри

Сфера наукових інтересів: аграрне право, земельне право, кооперативне право.

Викладає: Аграрне право України; Земельне право України; Забезпечення прав у соціальній, аграрній, земельній та екологічній сфері; Правове регулювання кооперативних відносин в Україні.

 

Заверюха Марина Михайлівна – кандидат юридичних наук, доцент

Сферу наукових інтересів складають: екологічне право, природоресурсне право, правові проблеми сучасного регулювання екологічних відносин.

Викладає: Екологічне право України; Природноресурсове право України; Проблеми застосування юридичної відповідальності за аграрні, земельні та екологічні правопорушення; Основи екології (в юридичному коледжі).

 

Караханян Карина Мартинівна – кандидат юридичних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: земельне право, набуття та реалізація прав на землю; конкурентний продаж земельних ділянок.

Викладає: Аграрне право України; Земельне право України; Науково-теоретичні проблеми набуття та реалізації прав на землю; Набуття та реалізація прав на землю в Україні; Забезпечення прав на землю; Проблеми застосування юридичної відповідальності за аграрні, земельні та екологічні правопорушення.

 
Кифоренко Людмила Анатоліївна – старший лаборант кафедри