Персоналії
кафедри

Француз-Яковець Тетяна Анатоліївна – завідувач кафедри, кандидат юридичних наук, доцент

Забезпечує викладання навчальних дисциплін: «Міжнародне право», «Проблеми міжнародного права», «Конституційне право», «Міжнародне гуманітарне право».

Коло наукових інтересів – права і свободи людини і громадянина та їх гарантії, парламентське право, проблеми функціонування парламенту в Україні, зарубіжний парламентаризм.

Магновський Ігор Йосифович – професор кафедри, доктор юридичних наук, доцент

Забезпечує викладання навчальних дисциплін: «Конституційне право», «Проблеми конституційного  права», «Основи міжнародно-правових стандартів прав людини», «Права людини в Україні».

Коло наукових інтересів права і свободи людини та громадянина; теорія держави і права; конституційне право; місцеве самоврядування.

Юрчишин Наталія Геннадіївна – доцент кафедри, кандидат юридичних наук, доцент

Забезпечує викладання навчальних дисциплін: «Право Європейського Союзу», «Аграрне право», «Основи римського приватного права».

Коло наукових інтересів – дослідження європейських стандартів у галузі лісового права.

Долішний Григорій Петрович – старший викладач кафедри, заступник директора Івано-Франківського юридичного інституту

Забезпечує викладання навчальних дисциплін: «Адміністративний процес», «Адміністративна юрисдикція поліції», «Запобігання злочинності неповнолітніх», «Організація і тактика діяльності патрульної поліції у протидії злочинам».

Коло наукових інтересів – проблеми адміністративного процесу в Україні.

Коваль Діана Олегівна – доцент кафедри, кандидат юридичних наук

Забезпечує викладання навчальних дисциплін: «Адміністративний процес», «Фінансове право», «Історія Одеської школи права».

Коло наукових інтересів – дослідження правових аспектів організації та функціонування системи адміністративних судів в Україні.

Припхан Ірина Ігорівна – доцент кафедри. кандидат юридичних наук, доцент

Забезпечує викладання навчальних дисциплін: «Адміністративне право», «Адміністративна відповідальність».

Коло наукових інтересів – актуальні проблеми українського конституціоналізму.