Персоналії
кафедри

Завальнюк Володимир Васильович – доктор юридичних наук, професор кафедри, Заслужений юрист України

Кандидатську дисертацію захистив 2 квітня 1994р. на тему «Загальнотеоретичні основи державно-правового управління якістю навколишнього середовища».

З 1998 р - доцент кафедри теорії держави і права Одеської державної юридичної академії.

У 1999р. був призначений на посаду заступника декана факультету державного управління та міжнародно-правових відносин Одеської державної юридичної академії.

У лютому 2005 р і по вересень 2007р. був директором Інституту підготовки професійних суддів Одеської державної юридичної академії.

У 2006р. Завальнюку В.В. було присвоєно вчене звання професора по кафедрі теорії держави і права, в 2007р. призначається на посаду ректора Одеської державної юридичної академії. У цьому ж році, був обраний членом Вищої Ради Юстиції України.

З 28.09.2010-07.12.2010 р. - виконуючий обов'язки ректора Одеської національної юридичної академії.

З вересня 2010р. і по квітень 2011р. - проректор з науково-організаційної роботи Національного університету «Одеська юридична академія».

З 29.04.2011 р до сьогодні - ректор Національного університету «Одеська юридична академія».

Має державні нагороди: «Відмінник освіти України», 2007р.; був нагороджений почесною грамотою Міністерства освіти і науки України; а також відмінністю Голови Одеської обласної державної адміністрації, присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України» в 2011 р.

Сфера наукових інтересів охоплює загальну теорію права, філософію права, а також антропологічні аспекти правового розвитку.