ФАКУЛЬТЕТ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА

Олег Вікторович
декан факультету
кандидат юридичних наук, доцент

З моменту свого заснування основним завданням факультету є підготовка студентів до роботи в професійному середовищі і надання їм допомоги у досягненні кар’єрних цілей. У нас ви зможете отримати не тільки чудову освіту, а й пройти ефективну програму стажування, яка дозволить створити вражаюче резюме або доповнити його. Нашим основним завданням є забезпечення майбутнього успіху наших студентів.

Факультет здійснює підготовку студентів за чотирма  спеціальностями – «Кібербезпека», «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Системний аналіз».

На факультеті навчання здійснюється викладачами-практиками, що гарантує отримання унікальних знань у галузі сучасних інформаційних технологій та кібербезпеки, управління ІТ-проектами, адміністрування баз даних, інтелектуальних систем обробки інформації, математичного моделювання та розробки програмного забезпечення. Студенти факультету мають можливість глибоко та всебічно оволодіти навичками, які є найбільш затребуваними на ринку ІТ-послуг. Традиційними для факультету є заходи обміну досвідом із провідними професіоналами в сфері кібербезпеки та інформаційних технологій.

Матеріально-технічна база факультету відповідає високим європейським стандартам та є однією з найкращих в Україні. Вона представлена спеціалізованими комп’ютерними аудиторіями та серверною, першим в Україні Центром кібербезпеки та інформаційних технологій, а також Лабораторією робототехніки та інформаційних технологій.

За факультетом закріплений комфортабельний гуртожиток, розташований у самому центрі м. Одеси (вул. Льва Толстого, 24), всього у п’ятнадцяти хвилинах ходи від навчального корпусу. Гуртожиток №5 визнаний Міністерством освіти і науки України найкращим студентським гуртожитком в нашій країні.

Майбутні випускники факультету матимуть змогу працювати у провідних українських та іноземних IT-компаніях, державних структурах, а також науково-дослідних інститутах.

Інноваційна система навчання, розробка нових підходів до викладання, підтримка наукових та культурних традицій НУ «ОЮА», всесторонній розвиток студентів – усе це факультет кібербезпеки та інформаційних технологій.

Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій об’єднує завзятих і старанних молодих людей, що прагнуть досягти успіху у житті та ладні для цього плідно працювати! Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій – це завжди правильний вибір та впевнений крок у перспективне майбутнє!