Адреса: 65012, м. Одеса, вул. Рішельєвська, 28

доктор фізико-математичних наук
доктор юридичних наук
професор

Кафедра кібербезпеки входить до складу факультету інформаційних технологій та кібербезпеки і здійснює підготовку фахівців денної форми навчання Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальністю 125 - кібербезпека.

Основна мета роботи кафедри – якісна підготовка студентів, щодо застосування заходів безпеки з метою забезпечення конфіденційності, цілісності та доступності даних, своєчасне виявлення, запобігання і нейтралізація реальних і потенційних загроз, впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес університету.

Кафедра забезпечує викладання таких дисциплін: Веб-технології та веб-програмування; Організація баз даних та знань; Комп’ютерні мережі; Комп’ютерна графіка; Об’єктивно-орієнтоване програмування; Кібернетична безпека, Теорія ризиків.

Зміст дисциплін, що викладаються на кафедрі, зосереджений на підготовці майбутніх фахівців з кібербезпеки, які повинні добре знати і вміти застосовувати на практиці сучасні інформаційні технології, засоби захисту і аналізу стану захищеності інформації. При цьому значну увагу приділено вивченню та практичному застосуванню технологій інформаційної безпеки при розробці систем керування базами даних та знань, мережевих додатків та Інтернет-сервісів, протоколів передачі та шифрування даних. Крім того, частина дисциплін ознайомлює студентів з методиками сертифікації, експертизи та проведення спеціальних досліджень засобів і систем кібернетичного захисту інформаційних ресурсів, методам виявлення, блокування загроз та отримання доказів несанкціонованого доступу до інформації.