Наукові гуртки
кафедри

На кафедрі функціонує 2 наукових гуртки, а саме:

1. Актуальні питання права інтелектуальної власності – керівник наукового гуртка доц., к.ю.н., Шелудяков Роман Сергійович.
  2. Господарське право та процес в умовах трансформації суспільних відносин – керівник наукового гуртка старший викладач Лескова – Годлевська Юлія Кимівна.

В науковому гуртку «Актуальні питання права інтелектуальної власності» вивчається законодавство та розглядуються ситуаційні задачі з питань захисту авторських прав, інтелектуальної власності та регулювання видачі патентів.

Метою наукового гуртка «Господарське право та процес в умовах трансформації суспільних відносин» є ознайомлення студентів з вимогами до написання наукових доповідей для участі в конференціях та обговорення актуальних тем з господарського права та процесу в актуальних умовах сьогодення.