Наукова
та навчально-методична робота

Кафедра конституційного міжнародного та приватного права виконує науково-дослідну роботу за темою: «Напрями розвитку правової системи України в інтеграційному вимірі». Викладачі кафедри у колективі з іншими співробітниками Криворізького факультету НУ «ОЮА» є авторами наукових та науково-методичних робіт, а також науково-практичних коментарів до Цивільного та  Господарського кодексів України. Взяли участь у написанні навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України:

1.«Адміністративне право України» (Л.Р. Біла-Тіунова, В.Р. Кравець, О.М. Стець)
2. «Економіко-правові основи капітального будівництва» (Сафонов Ю.М., Кравець В.Р., Стець О.М.,  Олюха В.Г., Орлов В.В., Тимко Є.В., Слюсар Д.В., Кісуріна В.С.).
3.«Право інтелектуальної власності» (Кравець В.Р., Стець О.М.,  Олюха В.Г., Орлов В.В., Устінова-Бойченко Г.М., Давидова Н.О., Лескова – Годлевська Ю.К., Березовська О.А.).

За час існування працівники кафедри є співорганізаторами та учасниками багатьох наукових конференцій, конкурсів, круглих столів. Серед проведених останнього часу слід відмітити наступні:

1) дослідницький конкурс: «Німці Криворіжжя: історія і сучасність» під егідою Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини в рамках «Тижнів Німеччини в Україні».
2) круглий стіл: «Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права» присвячений 20-річчю НУ «ОЮА» за участі відомих вчених країни в галузі права. Метою даного заходу було проведення наукової дискусії стосовно актуальних питань розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права, за результатами якої ухвалена резолюція та видана збірка доповідей: Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, міжнародного та приватного права: матеріали круглого столу (27 жовтня 2017 р., м. Кривий Ріг).
3) XIVстудентська наукова конференція присвячена 70 – річчю Загальної декларації прав людини та з нагоди 20-річчя Криворізького факультету НУ «ОЮА» «ПРАВО І СУЧАСНІСТЬ».